O nas

 

Sushi Torii Międzylesie, czyli restauracja, serwująca gościom wyśmienite sushi oraz dania kuchni orientalnej i fusion. Nasza duma i spełnienie marzeń, o które walczyliśmy i które dopracowaliśmy wspólnie! Jesteśmy nowi w Międzylesiu, ale mamy niesamowitego powera. Jesteście gotowi. I... głodni?

Sushi Torii to najlepsze sushi dzielnicy Wawer. Futomaki, hosomaki, tamago, goldeny, calofornie – każda rolka jest małym dziełem sztuki. A to wszystko blisko ciebie! Jeżeli masz ochotę, mamy jedzenie na wynos, z dostawą do domu.

Nasza suszarnia to miejsce z duszą. Już od wejścia poczujecie wyjątkowy klimat. Właściciele, czyli Izabela Grzeczyńska i Artur Sochalski zadbali, żeby Sushi Torii robiło wrażenie: smakiem, jakością i wystrojem wnętrza.

Mariusz Buśkiewicz, szef kuchni ciepłej, poczęstuje Was takimi rarytasami, jak kurczak teriyaki, soczystą kaczką, lekko pikantną i aksamitną zupą Tom Yum... A to dopiero preludium. Może skusicie się na mus czekoladowy, lub obłędny sernik orientalny z tofu?

Zależy nam na wszystkich Gościach, dla tego od razu przygotowaliśmy specjały dla wegan i wegetarian. Nie, to nie wkładka „na odczepnego", ale menu, w którym każdy miłośnik kuchni roślinnej znajdzie coś wyjątkowego. Smakowite boczniaki, grillowane tofu, deser z awokado...

Wolimy kręcić rolki niż opowiadać. Dlatego zajrzyjcie lub zamówcie, a potem dajcie nam znać, czy poczuliście naszą pasję i miłość do kuchni fusion. W każdym kęsie.

Sushi Torii - najlepsze sushi Międzylesie Wawer